Úvodní stránka » Zajímavé odkazy

Užitečné informace na téma práce, zaměstnání, životopis a pracovní právo

Na této stránce bychom Vám rádi ukázali zajímavé stránky na témata práce, zaměstnání, životopis a pracovní kariéra, pracovní právo a zákoník práce, pracovně právní rady.
Další informace se budou týkat zdraví, potravinové alergie a intolerance potravin včetně celiakie, intolerance laktózy, receptů a vaření při dietách včetně receptů na vánoční cukroví.

Jak napsat životopis, průvodní dopis uchazeče o zaměstnání

Při hledání práce je velmi důležité vybrat si vhodného zaměstnavatele a vhodné zaměstnání. Jedním z nejdůležitejších faktorů hledání zaměstnání je správně napsat životopis a průvodní dopis. Vzor životopisu a vzor průvodního dopisu je asi nejpřehlednějším návodem pro uchazeče. Výběrový pohovor je dalším krokem výběrového řízení a chování kandidáta na pohovoru je naprosto klíčové pro uspěšné nalezení práce. Podpis pracovní smlouvy a adaptace na pracovišti je potom logickým vyústěním výběrového procesu.
Poradna uchazeče o práci a zaměstnání

Pro úspěšné zvládnutí procesu hledání práce je v dnešní době a zejména pro některé profese velmi důležité zvládnout problematiku výběru zaměstnání a výběrového řízení i v cizím jazyce. V anglickém jazyce naleznete problematiku job search information, curriculim vitae, cover letter, job interview, career management.
Acesta Job.info - job search information, curriculum vitae examples, cover letter samples, job interview guide.

Zdraví, potraviny, alergie a intolerance

Potraviny a zdraví člověka přímo souvisí. Civilizační chodroby jsou způsobeny změnou životního stylu a stravovacích návyků. S rozvojem civilizace a možná také s rozvojem lékařské vědy se stále častěji objevují i problémy s potravinovými alergiemi a intolarancemi. Pojmy jako intolerance laktózy, intolerance lepku (celiakie), alergie na mléko, alergie na vejce, ryby se objevují stále častěji. Široké spektrum článků a informací i diskusní fórum naleznete na serveru Potravinová alergie.info. Problematiku alergie na mléčnou bílkovinu a intolerance laktózy popisuje i server Alergie na mléko.

Recepty a diety

Zdravá strava, diety, vhodné potraviny a jejich optimální kombinace i úprava je součástí receptů, postupů a rad. Recepty rozdělené podle jednotlivých diet i podle jednotlivých druhů jídel - jako jsou Recepty na hlavní jídla, omáčky, postupy na sladká jídla, studenou kuchyni, makrobiotiku, Vánoční cukroví recepty, Recepty pro domácí pekárny a Parní hrnec recepty.

e-hodinovy-manzel-brno

Praha Prosek

Praha-Prosek - stránky věnované pražskému Proseku a jeho okolí

XEX.CZ


Katalog Lion Line

CZIN.eu

katalog stránek Začátek.cz

Alfa Elchron

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Sídlo pro firmy v Praze a virtuální kancelář Virtuální kancelář v Praze a sídlo pro firmy Ready made společnosti

Catalog Clonet

Obkladačské práce, zednické a lakýrnické práce s těmi pomůže hodinový manžel Praha. Drobné domácí práce jako výměna vodovodní baterie nebo připevnění poličky zvládne hravě.

Hodinový manžel Praha

Fotogalerie z realizací64

Co je nového.

2009 - 2024, 16 rok v akci!

Právě nyní  začínám 16 sezónu jako aktivní a profesionální řemeslník. Objednávky a dotazy prosím pouze telefonicky ev. formou sms nebo Whatsapp.

Servis oken a dveří.

Nezapomeňte pravidelně na jaře a na podzim pečovat o vaše plastová nebo dřevěná okna a dveře. Pravidelný servis zajistí lehký chod kování a prodlouží životnost povrchové úpravy.


Videonávod jak vrtat do keramických obkladů.