OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Hodinový manžel - služby » Servis oken a dveří.

Servis oken a dveří.

Pravidelná údržba plastových a dřevěných oken a dveří zaručí dlouholetý komfort při jejich užívání.Nabízím zejména tyto služby:

Seřízení oken a dveří.

Správně seřízené kování a mechanika je podmínkou pro hladký chod oken, Pokud okna a dveře nejdou lehce do potřebné polohy a nebo je nutné násílím překonávat odpor při manipulaci, je nejvyšší čas řešit jejich seřízení.

Pravidelné mazání mechniky oken a dveří.

Promazání všech pohyblivých kovových mechanických dílů je předpokladem jejich snadného chodu.

Výměna plísní znehodnoceného silikonu.

Zasklívací silikon, zejména ve spodní části okna, po čase může černat vlivem plísně která vzniká na oknech kde se sráží vlhkost.

Ošetření povrchu rámů oken a dveří.

Pro dosažení maximální možné životnosti povrchové úpravy rámů je potřeba povrch ošetřovat konzervační emulzí. I plastová okna v tomto ohledu trpí. Doporučené ošetření je vhodné provádět 2x ročně.

Opravy drobných poškození.

Opravy pouze drobných poškození. Výměna poškozených dílů kování, těsnění a pod.  

Fotogalerie z realizací64

Co je nového.


Sítě do oken a dveří proti hmyzu.

Efektivní obrana před dotěrným hmyzem. Sítě do oken a dveří - pevné nebo pohyblivé. Rámy je možně dodat v odstínu RAL dle barvy rámů oken.

Jarní servis oken a dveří.

Nezapomeňte pravidelně pečovat o vaše plastová nebo euro dřevěná okna a dveře. Pravidelný servis zajistí lehký chod kování a prodlouží životnost povrchové úpravy.


Videonávod jak vrtat do keramických obkladů.Jsem partner developerského projektu Rezidence nad Rokytkou.      

Jsem partnerem developerského projektu Rezidence nad Rokytkou. Pro nové obyvatele tohoto projektu, konkrétně v ul. Sousedíkova, kteří se již brzy budou stěhovat do nových bytů, jsem připraven plnit jejich náročná přání.

Rezidence nad Rokytkou